- 20%

Filorga – Hydra Filler

Original price was: 8,260 Lekë.Current price is: 6,608 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Hydra Filler

Hydra Filler me një teksturë xhel-balsam hidraton, rigjeneron dhe ushqen në thellesi lëkurën.

Acidi Hyaluronik, një perfuzion i vërtëtë hidratues, mund të mbajë deri në 1000 herë peshën e tij në ujë.

Hydra-Filler kombinon performancën e 2 acideve hyaluronikë, atë me peshë të madhe molekulare dhe atë me mikro fragmente, për një ekfekt mikrombushës dhe hidratimi të dukshëm. Paralelisht, edhe prodhimi i kolagjenit stimulohet duke bërë të mundur zvogëlimin e rrudhave.

Rezultati është i dukshëm pas 28 ditësh: 100% lëkurë e hidratuar, 76% mbushje dhe zvogëlim i rrudhave të dehidratimit.

 • Dermatologjikisht i testuar
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet lëkurës

Udhëzim mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë të pastër dhe të thatë.

 

Firma

Filorga

Mosha

25+

Forma

Vazo

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Synthetic Wax, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Polyquaternium-37, Polymethyl Methacylate, Sodium Hyaluronate, Steareth-21, Parfum (Fragrance), Ceteareth-20, Sucrose Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Chlorphenesin, Glyceryl Linoleate, Sorbitan Oleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Biosaccharide Gum-1, Sorbitan Laurate, Isopropyl Alcohol, Potassium Hydroxide, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Salicornia Herbacea Extract, Phenoxyethanol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Myristyl Malate Phosphonic Acid, Tocopherol, Sodium L Vhloride, Glucose, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Sodium Acetate, Ascorbic Acid, Lysine HCL, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Glutathione, Cyanocobalamin Deoxycytidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Asparagine, Aspartic acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dnucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucoronolactone, Sodium Glucuronate, Sodium Uridine Triphosphate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Nicotinamide Adénine Dinucléotide Phosphate, Retinyl Acetate, INositol, methyl deoxycytidine, niacin, niacinamide, pyridoxal, pyridoxine, biotin, calcium pnathothenate, folic acid, riboflavin, tocopherol phosphate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Hydra Filler”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART