- 20%

Filorga – Hydra Filler Mat

Original price was: 8,260 Lekë.Current price is: 6,608 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Hydra Filler Mat

Hydra Filler Mat me teksturë kremoze, jo vajore kombinon një dyshe të fuqishme të acidit hialuronik me një kompleks perfeksionues për të zbuluar një lëkurë me definicion të lartë.

E përshtatshme për lëkurë mikse-të yndyrshme që kërkon hidratim optimal dhe një përfundim mat.

Hydra Filler Mat kombinon:

 • Një dyshe të fuqishme të acideve hialuronike për hidratim me shumë shtresa dhe efekt mbushës.
 • Një ekstrakt bio-aktiv për të rivendosur rolin e lëkurës si një pengesë në kufizimin e dehidratimit gjatë gjithë ditës.
 • Një teknologji bio-zbutëse për të rafinuar teksturën e lëkurës, një përbërës aktiv astringjent për të zvogëluar madhësinë e poreve, dhe një proteazë eksfoliante enzimatike për të zbuluar shkëlqimin e fytyrës.

Rezultatet janë të dukshme nga aplikimi i parë: lëkura është hidratuar intensivisht dhe më e mbushur. Ndërsa ditët kalojnë, tekstura e lëkurës është e lëmuar dhe poret ngushtohen.

Udhëzim mbi përdorimin

Vendoseni në fytyrë çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Propanediol, Glycerin, Lauryl Laurate, Isodecyl Neopentanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Maltodextrin, Synthetic Fluorphlogopite, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Sucrose Palmitate, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Parfum (Fragrance), Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Chloride, Lauroyl Lysine, Lecithin, Papain, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Swertia Chirata Extract, Citric Acid, 1-2 Hexanediol, Alteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol, Carbomer, Glucose, Potassium Chloride, Algin, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Tocopherol, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine, HCL, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxythymidine, Glutathione, Asparaginine, Asparatic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Sodium Uridine Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal, 5- Phosphate, Pyrixodine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate, Alcohol Denat, Alcohol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Hydra Filler Mat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART