- 20%

Filorga – Hydra Filler Mask

Original price was: 1,390 Lekë.Current price is: 1,112 Lekë.

Maska e bardhë super hidratuese.
Formulë e përbërë nga acid hialuronik.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Hydra Filler Mask

Maskë e bardhë që ofron fuqinë e një serumi të përqendruar, për një lëkurë të hidratuar dhe më të mbushur në 15 minuta.

Hydra Filler Mask kombinon të gjitha përfitimet e Hydra Filler krem.

 • Hidratim i dyfishtë [i menjëhershëm dhe i fuqishëm]: Një formulë e acidit hialuronik kombinuar me NMF [Faktorët Zbutës Natyral], ushqen lëkurën mjaftueshëm me ujë për një efekt intensiv mbushës dhe hidratues.
 • Aloe vera, e pasur në vitamina dhe minerale, rigjeneron lëkurën duke i rikthyer shkëlqimin dhe freskinë.

Udhëzim mbi përdorimin

Shpalosni maskën dhe vendoseni në fytyrë të pastër. Lëreni të veprojë për 15 minuta. Përhapeni serumin e mbetur duke e masazhuar me majat e gishtërinjve. Mos e shplani. Përsëriteni aplikimin një ose dy herë në javë.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Parfum (Fragrance), Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Fructose, Glycine, Niacinamide, Sodium Benzoate, Urea, Sodium Hydroxide, Inositol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Hydra Filler Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART