- 20%

Filorga – Global Repair Intensive

Original price was: 11,100 Lekë.Current price is: 8,880 Lekë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, serumi Filorga – Repair është një multi-tasker i përqëndruar për të eleminuar intensivisht të gjitha shenjat e moshës.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Global Repair Intensive

Një serum i fuqishëm anti-age i cili forcon dhe tonifikon lëkurën. Siguron një shkëlqim luminoz dhe rinor.

 • I pasuruar me formulën ekskluzive NCEF, një përzierje me 50 përbërës që gjallëron dukshëm dhe unifikon lëkurën.
 • Linjat e imëta zbuten dhe sipërfaqja rafinohet me përfshirjen e retinolit të përqëndruar.
 • Parandalimi i pikave të bardha mundësohet falë glikogjenit me bazë bimore për një pamje më të re dhe të rinovuar.

Një lëkurë më e fortë dhe rinore falë nje peptidi promovues të kolagjenit që përmirëson elasticitetin.

Udhëzim mbi përdorimin

Përdoreni si pjesë të regjimit tuaj të kujdesit për lëkurën në mëngjes, masazhoni një shtresë të hollë në lëkurën e pastruar përpara kremit hidratues të ditës. Në mbrëmje përzieni serumin me kremin tuaj të natës dhe lëreni të përthithet gjatë gjithë natës.

Firma

Filorga

Mosha

25+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Propanediol, Isocetyl Stearate, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Hydrogenated Coconut Oil, Ethylhexyl Palmitate, Maltodextrin, Pentylene Glycol, Mannitol, Lecithin, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Lauroyl Lysine, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Sucrose Dilaurate, 1,2-Hexanediol, Myristyl Glucoside, Sclerotium Gum, Sucrose Palmitate, Glycogen, Pullulan, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Cocoyl Glutamate, Isohexadecane, Lysolecithin, Alcohol, Polysorbate 20, Retinol, Glyceryl Linoleate, Paeonia Albiflora Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pisum Sativum (Pea) Extract, Sodium Chloride, Borago Officinalis Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Hexamidine Diisethionate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Silica, Trihydroxystearin, Niacinamide, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Lactobacillus Ferment, Potassium Azeloyl Diglycinate, Polysorbate 60, Ceramide Np, Potassium Phosphate, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Sorbitan Isostearate, Glucose, Phenoxyethanol, Bisabolol, Bht, Tocopherol, Citric Acid, Potassium Chloride, Beta-Sitosterol, Phytic Acid, Squalene, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Bha, Acetyl Tetrapeptide-11, Magnesium Sulfate, Glutamine, Acetyl Tetrapeptide-9, Sodium Phosphate, Ci 15510 (Orange 4), Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Ascorbyl Palmitate, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Glucomannan, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Ci 17200 (Red 33), Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Global Repair Intensive”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART