- 20%

Filorga – Global Repair Elixir

Original price was: 11,100 Lekë.Current price is: 8,880 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Global Repair Advanced Elixir

Global Repair Intensive Youth Elixir 30ml është një trajtim që vepron në 10 shenjat e moshës: rrudha, qëndrueshmëri, homogjenitet, shkëlqim, mikroreliev, elasticitet, ushqim, ton, densitet, kontur i ripërcaktuar.

Ai kombinon efektivitetin e një serumi me fuqinë ushqyese të një vaji. Është i përqendruar në ekstrakt botanik për të vepruar në qëndrueshmëri dhe elasticitet. Një kompleks lipidesh ndihmon në stimulimin e procesit natyror të riparimit për lëkurë me pamje më të re.

Tekstura e tij e hollë, e përbërë nga vajra të çmuar dhe e pasur me omega 3-6-9, ndriçon lëkurën dhe ofron një ndjenjë rehatie.

Ndjesitë e shtrëngimit ulen, lëkura duket e mbrojtur, cilësia e saj është përmirësuar, është më e bukur dhe duket më e re.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje. Vendosni 3 deri në 4 pika në pëllëmbën e dorës. Ngrohni teksturën dhe më pas aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përhapeni nga brenda në pjesën e jashtme të fytyrës.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Isopropyl Myristate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate,Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Polysorbate 80, Aqua (Water, Eau), Carapa Guaianensis Seed Oil, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, C18-36 Acid Triglyceride, Parfum (Fragrance), Dimethyl Isosorbide, Jojoba Esters, C12-18 Acid Triglyceride, Squalene, Tabebuia Impetiginosa Bark Extract, Borago Officinalis Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Sodium Chloride, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Phytosteryl Macadamiate, Adenosine, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Ceramide Np, Phytosterols, Glucose, Rosa Damascena Flower Oil, Rosa Damascena Flower Water, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Citronellol, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Global Repair Elixir”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART