- 20%

Filorga – C-Recover Serum

5,992 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Filorga – C-Recover

Filorga C-RECOVER Anti-Fatigue Radiance Concentrate përmban vitaminë C të pastër dhe tepër të koncentruar, është krijuar posaçërisht për ti dhënë lëkurës shkëlqim dhe një dukje më të re.

Vitamina C ka veti anti-oksiduese dhe rrit prodhimin e kolagjenit.

Polisakaridet e pranishme në formulë janë shumë hidratuese dhe rigjallërojnë lëkurën, duke përforcuar edhe veprimin anti-rrudhë.

Falë këtij serumi, lodhja zvogëlohet dhe fytyra bëhet më e ndritshme.

Pas 3 javësh përdorimi në mëngjes:

 • 81% e lëkurës do te duket më e ndriçuar dhe me pak e lodhur.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikoni trajtimin me masazhe të buta në fytyrë të pastër, qafë dhe dekolte çdo mëngjes para se të vendosni kremin tuaj të ditës.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

3x10ml

Aqua (Water), Ascorbic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Laurate, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Biosaccharide Gum-1, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Sucrose Palmitate, Chlorphenesin, Ethylcellulose, Propylene Glycol Isostearate, Glyceryl Linoleate, Polysorbate 60, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Triethanolamine, Sodium Chloride, Glucose, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Mangesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine HCL, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylamine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxyadenose, Cystine, Cyanobalamin, Deoxycytidine, Deoxyguanoside, Deoxythimidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Nicotinamide Adenine, Dinucleotide Phosphate, Sodium Uridine, Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycystidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal, Pyridoxine, Biotin, Calcium Panthothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate, Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl-3 Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – C-Recover Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART