- 20%

Filorga – Age Purify Fluide

Original price was: 7,900 Lekë.Current price is: 6,320 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Age Purify Fluide

Filorga Age Purify Fluide është një produkt kujdesi për fytyrën i formuluar për të detoksifikuar lëkurën ndërsa vepron në shfaqjen e shenjave të para të plakjes.

Formula e saj vepron në rrudhat dhe papërsosmëritë e vazhdueshme (poret e zgjeruara, aknet, pikat e zeza dhe skuqjen).

Korrigjimi i rrudhave: Hyaluro-Youth CX përmban acid hialuronik, një peptid zbutës dhe një glikopeptid mbushës për të zbutur rrudhat dhe për të korrigjuar shenjat e plakjes.

Korrigjimi i papërsosmërive: Dermo-Rescue CX kombinon 5 acide mikro-peeling, zink dhe një përbërës multi-pastrues për të zvogëluar poret, skuqjen, aknet dhe pikat e zeza.

Udhëzim mbi përdorimin

Përdoreni në kujdesin e përditshëm në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën.

Firma

Filorga

Mosha

25+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Aqua (Water) Um Citrate , Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Sodium Hydroxide, Jarassium Cetyl Phosphate, Lactic Acid, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Zinc Pca, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Alcohol, Citric Acid, Azelaic Acid, Sucrose Palmitate, Maltodextrin, Bixa Orell Ana Seed Extract, Mandelic Acid, Zinc Gluconate, Glycolic Acid, Hydrolyzed Wheat Flour, Glyceryl Linoleate, Lecithin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Dipe Ptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Ci 61570 (Green 5), Glucose, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Jarassium Chloride, Jarassium Sorbate, Calcium Chloride, Ci 19140 (Yellow 5), Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, N Icotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate , Thiamine Hcl, Folic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Age Purify Fluide”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART