- 20%

Filorga – Age Purify Clean

Original price was: 3,150 Lekë.Current price is: 2,520 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Age Purify Clean

Filorga Age Purify Clean është një xhel pastrues dhe zbutës i fytyrës me efekt intensiv në lëkurë.

Formula e saj është e pasuruar me përbërës aktivë pastrues dhe zbutës për lëkurë më të butë.

 • Korrigjimi i rrudhave: Hyaluro-Youth CX përmban acid hialuronik me efekt mbushës, një peptid zbutës dhe një glikopeptid me efekt mbushës për të zbutur rrudhat dhe për të korrigjuar shenjat e plakjes.
 • Korrigjimi i imperfeksioneve: Dermo-Rescue CX kombinon 5 acide micro-peeling, zink që rregullon sebumin dhe një përbërës pastrues për të zvogëluar poret, skuqjen, shkëlqimin, aknet dhe pikat e zeza.

Udhëzim mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në mbrëmje, vendoseni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni në të gjithë fytyrën. Xheli shndërrohet në një shkumë të imët. Më pas shpëlajeni.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Gluconolactone, Cocamidopropyl Betaine, Niacinamide, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Propanediol, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Alaninate, Zinc Gluconate, Parfum (Fragrance), Trehalose, Urea, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Glycolic Acid, Azelaic Acid, Mandelic Acid, Sucrose Palmitate, Serine, Pentylene Glycol, Maltodextrin, Bixa Orellana Seed Extract, Glyceryl Linoleate, Sodium Hyaluronate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Algin, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Hydrolyzed Soy Flour, Glucose, Phenoxyethanol, Potassium Phosphate, Potassium Chloride, CI 61570 (Green 5), Potassium Sorbate, Calcium Chloride, 1.2-Hexanediol, Magnesium Sulfate, Glutamine, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Phosphate, CI 19140 (Yellow 5), Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine HCl, Arginine HCl, Alanine, Histidine HCl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine HCl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Pyridoxine HCl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCl, Folic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Age Purify Clean”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART