Fillerina – Trajtim filler 14 ditor (Grada 1)

9,580 Lekë

Trajtim filler (mbushës) dermo-kozmetik për përdorim në shtëpi

Vetëm për përdorim të jashtëm

14 doza (2ml) xhel filler + 14 doza (2ml) film ushqyes + 2 aplikator preçiz

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fillerina – Trajtim filler (mbushës) dermo-kozmetik për përdorim në shtëpi.
Vetëm për përdorim të jashtëm

Fillerina është një preparat kozmetik i jashtëm që do të përdoret për 14 ditë. Veprimi kyç do të kryhet nga Fillerina xhel i cili aplikohet me anë të një aplikatori të veçantë me majë të prerë, në zonat problematike të tilla si rrudhat dhe linjat e mimikës si dhe në zona të veçanta që kërkojnë volum (mollëza, buzë).

Formulimi i Fillerina xhel përmban 6 lloje të ndryshme të acideve hialuronike me peshë molekulare të ndryshme dhe struktura. Këto acide të ndryshme kanë një veprim filler dermo-kozmetik në shtresat e ndryshme të lëkurës.

Përbërësi aktiv Matrifull nxit trofizimin e indeve të lëkurës dhe rindërtimin e subtancave natyrale të mbushjes për një efekt mbushës gradual dhe progresiv.

Për të përfunduar aplikimin, aplikoni Filmin ushqyes pas Xhelit Fillerina. Kjo siguron që lëkura e fytyrës të përfitojë komfort dhe ushqim maksimal, falë kombinimit të përbërësve hidratues dhe rigjenerues.

Rezultati: Lëkura është e butë dhe ndriçon.

Patentë zvicerane

Kujdes: Mos e injektoni. Mos e gëlltitni. Shmangni kontaktin me sytë.

14 doza (2ml) xhel filler + 14 doza (2ml) film ushqyes + 2 aplikator preçiz

Për një rezultat që zgjat rekomandohet që trajtimi të ndiqet me kremin e ditës, kremin e natës dhe kremin për konturin e syve dhe buzëve.

 

Firma

Fillerina

Mosha

25+

Fillerina Gel Í Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Disodium EDTA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Tropolone, Hyaluronic Acid, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Palmitoyl Tripeptide-38, Acetyl Hexapeptide-37.

Fillerina Nourishing Film Í Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Polysilicone-11, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Steareth-2, Xylitol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Butylene Glycol, Steareth-21, Limnanthes Alba Seed Oil, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Benzophenone-4, Sodium Chloride, Diazolidinyl Urea, Parfum, Benzophenone-3, Allantoin, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii Butter, Lecithin, Silica, Disodium EDTA, BHT, Alcohol, Cyathea Cumingii Leaf Extract, Limonene, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Linalool, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Citral, Caprylyl Glycol, Arginine, Salicylic Acid, Acetyl Hexapeptide-30.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Fillerina – Trajtim filler 14 ditor (Grada 1)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART