Fillerina – Krem për Konturin e Syve dhe Buzëve Grada 1

4,495 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem anti-rrudhe për vijat e holla dhe rrudhat e para.

Duke dhënë një pamje më të re, kremi per konturin e syve dhe buzëve Grada 1 mund të përdoret në mëngjes dhe darkë për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve dhe gojës.

Udhëzime mbi përdorimin

Duke eksfoliuar butësisht dhe duke hidratuar në thellësi, masazhojeni me lëvizje rrethore për rezultate të shpejta dhe që zgjasin.

Këshillë: Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me Trajtimin Filler dermo-kozmetik Grada 1.

Firma

Fillerina

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Fillerina – Krem për Konturin e Syve dhe Buzëve Grada 1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART