Fillerina – Krem Nate Grada 2

8,640 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fillerina kremi i nates grada 2 lufton vijat e holla dhe rrudhat e para gjatë natës.

E zhvilluar për të pasqyruar efektet e Trajtimit Dermo-kozmetik Filler Grada 2, kremi i natës rivendos shkëlqimin në fytyrë dhe ‘mbush’ rrudhat. Shumë i butë për lëkurën por njëkohësisht shumë i efektshëm, ky krem nate revolucionar ofron hidratim në thellësi si dhe redukton shfaqjen e rrudhave në fytyrë.

Duke sulmuar rrudhat në një distancë të shkurtër me përbërës ushqyes, si vaji Shea dhe vaji i grurit, Kremi i Nates Grade 1 gjithashtu përdor vajin e bajames së ëmbël, vajin e trendafilit te eger dhe vitaminën E për të korrigjuar dëmtimin që i ndodh lëkurës në jetën e përditshme

Me përbërës eksfoliues si acidi salicilik, Kremi i nates Grada 2 garanton korigjimin e të gjithë rrudhave dhe vijave të holla.

Ktheni kohen me Kremin e Natës Grada 2

Këshillë: Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me Trajtimin Filler dermo-kozmetik Grada 2.

Firma

Fillerina

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Fillerina – Krem Nate Grada 2”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART