Fillerina – Krem Dite Grada 2

6,980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fillerina krem dite Grada 2 është një trajtim  filler dermo-kozmetik që aplikohet në të gjithë fytyrën.

Funksioni kryesor i kremit të ditës është të hidratojë dhe të mbrojë lëkurën falë pranisë së vajit të kokosit, Xylitolit dhe Vitaminës E.

E formuluar me përbërës hidratues si vitamina E dhe përbërës eksfoliues si acidi salicilik, kremi i ditës Grada 2 garanton korrektimin e vijave të holla dhe rrudhave të para. Falë prezencës së vajit të kokosit në fazën lipidike, lëkura mbetet elastike dhe e butë. Vitamina A dhe C ofrojnë një veprim antioksidant në lëkurë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë të pastruar.

Këshillë: Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me Trajtimin Filler dermo-kozmetik Grada 2.

Firma

Fillerina

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Fillerina – Krem Dite Grada 2”

LART