Femarelle – Recharge

3,970 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Femarelle Recharge

Femarelle® Recharge është një suplement ushqimor inovativ, i krijuar posaçërisht për nevojat e grave nga 50 deri në 60 vjeç.

Konkretisht, ai synon të menaxhojë simptomat që janë për shkak të uljes së niveleve të estrogjenit dhe që çojnë në çrregullim të aktivitetit hormonal. Ai përmban derivatin e sojës DT56a, një produkt unik nga ekstrakti i sojës jo i modifikuar gjenetikisht, së bashku me farat e lirit dhe vitaminën B6.

Ekstrakti ekskluziv i sojës DT56a përdor të gjithë përbërjen kimike të sojës. Kjo metodë unike rrit biodisponibilitetin e përbërësve aktivë që gjenden në Femarelle® Recharge.

Vitamina B6 kontribuon në rregullimin e aktivitetit hormonal, uljen e lodhjes, funksionimin normal të sistemit nervor, funksionin normal psikologjik dhe funksionimin normal të proceseve metabolike që synojnë prodhimin e energjisë.

 • Vitamina B6, ekstrakt soje dhe fara liri
 • Bilanci hormonal, reduktim i lodhjes
 • Funksionimi normal psikologjik
 • Për femrat mbi 50
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

2 kapsula në ditë. Të merret dy herë në ditë, 1 në mëngjes dhe 1 në mbrëmje çdo 12 orë, me pak ujë. Mund të merret me ose pa ushqim.

Është e rëndësishme të merren të dyja kapsulat për efekt optimal. Në rast se ju humbisni një dozë, merrni kapsulën sa më shpejt të jetë e mundur dhe më pas ndiqni dozën normale.

Ju nuk keni nevojë të merrni një dozë të dyfishtë për të kompensuar një dozë të humbur.

Firma

Femarelle

Mosha

50+

Sasia

56

Forma

Kapsula

Përmbajtja për Dozë% SEP*
DT56a (Soybean Extract) 644 mg -
Linseed 216 mg -
Vitamin B6 2 mg 143
* % marrja e rekomanduar ditore
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Femarelle – Recharge”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART