Farmaderbe – Phytonerv Neotrasmitter

2,960 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Farmaderbe – Phytonerv Neotrasmitter

Phytonerv Neotrasmitter siguron marrjen e duhur të lëndëve ushqyese që luajnë një veprim të fortë në ekuilibrin kimik. Mekanizmi i tij i veprimit mbështet prodhimin fiziologjik të neurotransmetuesve, për transmetimin e saktë të mesazheve midis neuroneve që kontrollojnë funksionin e muskujve dhe funksionet neurologjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë në ditë me pak ujë, mundësisht para vaktit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Farmaderbe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60

Active ingredients in 2 tablets: Choline bitartrate (Choline 60,45 mg), L-Glutamine 150 mg, phosphatidylcholine 30 mg, Inositol 85 mg, L-Phenylalanine 75 mg, L-Tyrosine 75 mg, Vitamin C 50 mg, Niacine 27 mg, Zinc oxide (Zinc 12,5 mg), Vitamin B5 9 mg, Vitamin B6 3 mg, Vitamin B2 2,4 mg, Vitamin B1 2,1 mg.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farmaderbe – Phytonerv Neotrasmitter”

LART