Farmaderbe – Marvinia Intimate Cream

1,946 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Farmaderbe – Marvinia Intimate Cream

Marvinia krem nga Farmaderbe është një krem ​​i bazuar në bajame të ëmbël dhe vaj orizi, i pasur me lipide të ngjashme me lëkurën të dobishme për promovimin e rindërtimit të plotë të filmit hidrolipidik të lëkurës në mënyrë që të japë lehtësim të menjëhershëm nga thatësia, kruajtja dhe acarimi. Ofron veprim freskues dhe delikat.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël produkti sipas nevojës.

Firma

Farmaderbe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

30ml

glycolic extracts of Mallow 2%, Chamomile 1%, Aloe vera gel 1%, Grapefruit seeds 0.5%, Lactobacillus acidophilus 0.1%, Mint essential oil 0.1%.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farmaderbe – Marvinia Intimate Cream”

LART