Farma-Derma – Vitagyn C

1,050 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Indikacionet

Kremi vaginal Vitagyn C shërben si një trajtim ndihmës dhe në parandalimin e vaginozës bakteriale dhe infeksioneve të përsëritura urinare. Përdorimi i tij është i dobishëm para të gjithash në subjektet relapsuese dhe pas terapive me antibiotikë. Kremi vaginal VITAGYN C rikthen dhe ruan pH fiziologjik vaginal dhe promovon rritjen e florës natyrale laktobacilare. Në këtë mënyrë parandalon vendosjen e kushteve të favorshme për zhvillimin e vaginozës bakteriale, madje edhe gjatë shtatzanisë.

Mënyra e përdorimit

Aplikoni krem ​​vaginal VITAGYN C një herë në ditë, mundësisht në mbrëmje para gjumit, për 6 ditë radhazi. Për mirëmbajtjen, 1-2 aplikime në javë për 12 javë ose më shumë.

Përbërja: ujë, alkool cetilstearyl, glicerinë, vaj bajameje e ëmbël, alkool cetilstearyl etoksiluar, gjalpë shea, citrat argjendi dhe acid citrik, fosfat natriumi askorbil,acetat vitamine  E, imidazolidinylurea, vaj silikoni, acid laktik, polakrilat natriumi, maltodextrin, hidrosulfit natriumi, kripë disodiumi EDTA.

Firma

Farma-Derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Aplikator, Tubet

Sasia

30gr, 6 copë

Composition:water, cetylstearyl alcohol, glycerin, sweet almond oil, ethoxylated cetylstearyl alcohol, shea butter, silver citrate and citric acid, sodium ascorbyl phosphate, vitamin E acetate, imidazolidinylurea, silicone oil, lactic acid, sodium polyacrylate, maltodextrin, sodium hydrosulphite , EDTA bisodic salt.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farma-Derma – Vitagyn C”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART