Farma-Derma – Proktis M

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Farma-Derma – Proktis M

Trajtim ndihmës i procesit të riparimit të kanalit anus-rektal pas operacionit proktologjik; hemorroide të brendshme dhe të jashtme; proktit; kriptit, çarje; fistulat perianale.

Udhëzime mbi përdorimin

Dy aplikime në ditë, një në mëngjes dhe një në mbrëmje, nëse është e mundur pas defekimit, duke aplikuar një shtresë të hollë të vajit. Aplikimi intrarektal lehtësohet nga kanjula e përshtatshme e cila përfshihet në paketim.

Firma

Farma-Derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30gr

white vaseline, liquid paraffin, propylene glycol, polidocanol, escin beta-sitosterol phytosomes, glycyrrhetic acid phytosomes, BHT, hyaluronic acid sodic salt.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farma-Derma – Proktis M”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART