Farma-Derma – Proktis M Supposte

1,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Farma-Derma – Proktis M Supposte

Trajtim ndihmës i procesit të riparimit të kanalit anus-rektal pas operacionit proktologjik; hemorroideve të brendshme dhe të jashtme; proktit; çarjeve; fistulave perianale.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni një supost në ditë, mundësisht në mbrëmje para gjumit, ose sipas recetës mjekësore. Kohëzgjatja e përdorimit varet nga niveli i simptomave; nëse është e nevojshme, mund të përdoret për periudha të gjata.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Farma-Derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Suposto

Sasia

10

hyaluronic acid sodium salt, Centella asiatica, Calendula, Aloe vera, Melaleuca, semi-synthetic glycerides, BHT.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farma-Derma – Proktis M Supposte”

LART