Farma-Derma – Micostop Ovula

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Indikacionet

Indikohet si një trajtim ndihmës i mykozës vaginale. Kryen një veprim balancues dhe normalizues në pH e vaginës, i cili është i dobishëm për të kundërshtuar kolonizimin e patogjenëve. Për më tepër, falë veprimit të saj qetësues, zvogëlon ndjesitë e bezdisshme të kruajtjes dhe djegies.

Mënyra e përdorimit

Përdorni një  ovule në ditë, mundësisht në mbrëmje para gjumit, ose sipas një recetë mjekësore.

Përbërja: glicerine gjysmë sintetike, acid borik, silica dimetil sililato, bisabolol, acetat i vitaminës E, acid laktik.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Farma-Derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Ovula

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farma-Derma – Micostop Ovula”

LART