Farma-Derma – Ialoclean Spraj për mukozën oro-faringeale

900 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Indikacionet

Indikohet si një trajtim ndihmës i sëmundjeve të traktit respirator si:

 • Oro-faringit si në fazën akute ashtu edhe në kronike
 • Ngurtësi dhe kollë e një natyre irrituese, gjendjet post virale
 • Simptomat e gripit ose ftohjes
 • Manifestime ekstraezofageale nga refluksi i stomakut në traktin e sipërm respirator (faringit kronik, kollë).

Mënyra e përdorimit

Aplikoni 3-4 spraj deri në 5 herë në ditë. Mund të përdoret në çdo kohë të ditës. Sidoqoftë këshillohet që të mos gëlltisni ushqim ose pije për të paktën 10 minuta pas përdorimit. Kohëzgjatja e përdorimit varet nga evolucioni i simptomave; nëse është e nevojshme me qëllim të përmirësimit, mund të merret për periudha të zgjatura.

Përbërja: acid hialuronik, ekstrakt i thatë i Chamomilla recutita, benzoat natriumi, glicerinë, L-arginina, sorbat kaliumi, N-acetilcisteina, sakarinat natriumi, aromë nenexhiku, acid limoni, ujë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Farma-Derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Composition: hyaluronic acid sodium salt, dry extract of Chamomilla recutita, sodium benzoate, glycerin, L-arginine, potassium sorbate, N-acetylcysteine, sodium saccharinate, mint flavor, citric acid, water.

Packaging: 30 ml glass bottle with dispenser.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farma-Derma – Ialoclean Spraj për mukozën oro-faringeale”

LART