Farma-Derma – Broncoclean shurup

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Indikacionet

Shtesë ushqimore bazuar në ekstrakte të Adhatoda, Drosera dhe Kamomil. Adhatoda dhe Drosera promovojnë rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale dhe mirëqenien e fytit. Përveç kësaj, Drosera ka një veprim qetësues dhe qetësues në mukozën orofaringeale. Kamomili lehtëson funksionimin e mukozave të sistemit të frymëmarrjes.

Mënyra e përdorimit

Fëmijët:
12-24 muaj: 2 ml 2 herë në ditë;
24-36 muaj: 3 ml 3 herë në ditë;
Nga 36 muaj e lart: 5 ml 3 herë në ditë.

Pa gluten

0/5 (0 Reviews)
Firma

Farma-Derma

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Farma-Derma – Broncoclean shurup”

LART