Everyrays – Ankerplast me hidroxhel

300 Lekë

(68mm x 43mm)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

 • Çlirim i menjëhershëm i dhimbjes.
 • As nuk e shikoni, as nuk e ndjeni. Përputhet si një lëkurë e dytë dhe qëndron në vend për disa ditë.
 • Shërim më i shpejtë i plagës pa shenja
 • Rezistent ndaj uji dhe mbrojtës nga papastërtitë dhe bakteret

Mbulim transparet me hidroxhel: material inovativ me përmbajtje të lartë uji me një kontur ngjitës delikat, hipoalergjik.

Dimensions 6.8 × 4.3 cm
Firma

Everyrays

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Sasia

5

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Everyrays – Ankerplast me hidroxhel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART