Evdermia – Silken Face Serum

4,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Produkti më inovativ i linjës bazuar në cilësinë, sigurinë, besueshmërinë si dhe përditësismin e vazhdueshëm të kërkimit shkencor në fushën e kozmetikës dhe mjekësisë. Lëkura është e rigjeneruar, e hidratuar në thellësi, rrudhat të reduktuara.

Përbërja:

 • Hyaluronic Acid me peshë molekulare të ulët për penetrim më të mirë dhe veprim të shpejtë.
 • Μatrixyl 3000 (Oligopeptide) – Veprim anti-rudhë, lëkurë e ri-ndërtuar, lifting, përmirësim i tonit dhe elasticitetit të lëkurës.
 • Unisfere Vitamina A, E dhe koenzima Q10 – Teknologji e veçantë e enkapsuluar (sferat me ngjyra) për të mbrojtur vitaminat dhe Q10 para aplikimit.
 • Panthenol – hidraton dhe shton elasticitetin e lëkurës.
 • Fucocert – Polisakaride, cilësi të hidratimit intensiv, lifting. Sipërfaqja e aplikimit: fytyrë, qafë dhe zona rreth saj.

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në mbrëmje. Pastrojeni fytyrën para aplikimit me një pastrues të butë. Aplikoni një sasi të vogël dhe masazhoni me lëvizje rrethore në mënyrë që të përhapen Vitaminat dhe Q10 për të siguruar thithjen e të gjithë përbërësve aktivë. Mund të përdoret në mënyrë të sigurtë për një kohë afatgjatë.

Firma

Evdermia

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Evdermia – Silken Face Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART