Evdermia – Palmetin Cream

2,430 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Evdermia – Palmetin Cream

Kremi për kujdesin ditor Palmetin nga Evdermia, është i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme dhe me akne.

Një kombinim unik i përbërësve me veti rregulluese të sebumit, veti antioksiduese dhe qetësuese që ndihmon në reduktimin e yndyrës dhe skuqjes, zvogëlon njollat ​​e kuqe, hidraton dhe ndihmon në rinovimin e lëkurës.

Ky krem përmban përbërës si: Saw palmetto, Phytosfigosines, Sebopessina, Acid Salicilik, Bisabolol, Allantoin, Koenzimë q10, Çaj jeshil, Kamomil.

Kjo formulë inovative ofron:

 • Vetitë antioksiduese
 • Redukton yndyrën dhe skuqjen
 • Hidraton lëkurën
 • Përmirëson pamjen dhe elasticitetin e lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin Palmetin në fytyrë dy herë në ditë, në lëkurë të pastruar tërësisht.

Për rezultatet më të mira mund të kombinoni kremin me produkte të tjera të firmës Caladerm (Maska, Locion, Krem.)

Produkt me teksturë mat, i testuar dermatologjikisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Firma

Evdermia

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Evdermia – Palmetin Cream”

Aqua (Water), Glycerin, Distarch Phosphate, Octyldodecanol, Saccharide Isomerate, Arachidyl Alcohol, Polyisoprene,behenyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Arachidyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Levulinic Acid, Xanthan Gum, Glyceryl Linoleate, Sodium Acrylates Copolymer, Glyceryl Linolenate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis Extract, , Bisabolol, Sodium Hydroxide, Sodium Levulinate, Hydrogenated Polyisobutene, Phytosphingosine, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Parfum (Fragrance), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Phospholipids, Polyglyceryl-10, Sodium Phytate, Alcohol, Retinyl Palmitate, Citric Acid, Sodium Citrate, Ubiquinone, Caprylic/capric Triglyceride, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lecithin.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART