Evdermia – Ceramis Shampoo

2,300 Lekë

Kategoria:

Përshkrimi i Produktit

Ceramis Shampoo

Shampo Ceramis është një shampo hidratuese, tonifikuese për flokë të thatë, të dëmtuar dhe normal.

Një shampo që kombinon pastrues modernë, me përbërës pastrimi natyral dhe botanikë, ideale për kujdesin e flokëve.

Përmban përbërës të tillë si:

 • Ceramide
 • Vitamina PP dhe provitamina B5
 • Keratinë e hidrolizuar
 • Yogurt powder
 • Proteinat e hidrolizuara të grurit dhe niseshteja e grurit që veprojnë si faktorë zbutës

Falë kombinimit unik të përbërësve të tij, ofron:

 • Tonifikim, ushqim dhe hidratim i flokëve
 • Elasticiteti i flokëve
 • Riparim të majave dyshe

Udhëzime mbi përdorimin

Duke përdorur një sasi të vogël shampo, aplikojeni në flokë dhe skalp. Lëreni për 3 minuta dhe me pas shpëlajeni mirë.

Shampo është e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Firma

Evdermia

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Ceramides
Vitamin PP and provitamin B5
Hydrolyzed keratin
Yogurt powder
Hydrolyzed wheat proteins and wheat starch acting as conditioning factors
CATEGORY: HAIR CARE
ACTION USE INGREDIENTS
Aqua(Water), Sodium Laureth Sulfate, Peg-4 Rapeseedamide,Cocamidopropyl Betaine, Bis (C13-15 Alkoxy) Pg Amodimethicone, Biosaccharide Gum-1, Disodium Cocoamphodiacetate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Yogurt Powder, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Gluten, Coco-Glucoside,Parfum (Fragrance), Polyquaternium-10, Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Glycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Polyquaternium-11, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Peg-8, Niacinamide, Disodium Edta, Linalool, Hexyl Cinnamal, Sodium Benzoate, Citronellol, Hydrolyzed Keratin, Hydroxy Citronellal, Geraniol, Peg-8/Smdi Copolymer, Palmitoyl Myristyl Serinate, Sodium Polyacrylate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Evdermia – Ceramis Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART