Evdermia – Ato Cream

2,350 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Evdermia – Ato Cream

Kremi Ato Cream është një produkt inovativ i formuluar posaçërisht për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike.

Një kombinim unik i përbërësve me veti antioksiduese, zbutëse dhe qetësuese që stimulon, hidraton, dhe ndihmon në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës.

Ky krem përmban përbërës si: Acidi hialuronik mbrojtës, zink pca, Ceramide 3, Aloe Panthenol, gjalpë shea, vaj Calendula, Bisabolol, Allantoin.

Falë kombinimit unik të përbërësve të tij, kremi Ato Cream ofron:

 • Hidratim
 • Lehtëson kruajtjen
 • Qetëson lëkurën e irrituar
 • Ndihmon në ruajtjen e barrierës dermolipide dhe elasticitetit të lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni dy ose tre herë në ditë në lëkurë të pastër.

Vetëm për përdorim të jashtëm

Produkt i testuar dermatologjikisht, i përshtatshëm për përdorim afatgjatë.

Firma

Evdermia

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Evdermia – Ato Cream”

Aqua(Water), Octyldodecanol, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter (Shea Butter), Arachidyl Alcohol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Hippophae Rhamnoides Extract, Arachidyl Glucoside, Ethylhexyl Palmitate, Phenoxyethanol, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate, Zinc Pca, Butylene Glycol, Dimethicone, Sodium Acrylates Copolymer, Echium Plantagineum Seed Oil, Xanthan Gum, Allantoin, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Ceramide 3, Silver, Parfum (Fragrance), Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Phospholipids, Polyglyceryl-10 Stearate, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower) Unsaponifiables.

LART