Zbritje

ESI – Vaj Bajame

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,173 Lekë.Current price is: 1,847.05 Lekë.

(Sweet Almond Oil)

Përshkrimi i Produktit

Vaji i Bajames së ëmbël

Vaji hidratues dhe zbutës i bajames

Vaji i bajames së ëmbël është përdorur tradicionalisht për vetitë e tij hidratuese dhe zbutëse. Nëpërmjet presimit në të ftohtë të farave të bajames, cilësia e vajit dhe vetitë e tij ushqyese nuk preken.

Vaji i bajames së ëmbël është i pasur me acide oleike dhe linoleike të cilat kanë veti zbutëse dhe rekomandohen për trajtimin e lëkurës së thatë, të dehidratuar, lufton kruarjet e lëkurës dhe të djegurat.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim të brendshëm: 1 deri në 2 lugë në ditë.
Për përdorim të jashtëm: Sipas nevojës.

Kujdes! Mbani larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar. Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë një dietë ushqimore të balancuar dhe një stil jetese të shëndetshëm.

Informacion Shtesë

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml, 500ml

Ingredients
Sweet Almond Oil 100%
Components
Sweet Almond Oil
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Dairy products
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për ESI – Vaj Bajame
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Super cilesi. E kam perdorur per strijat dhe jam shume e kenaqur.

 • .

  Pershendetje e mora kete Vajin per strijat por si ta perdor vetem lyerje Apo per ta pire.Ju lutem me ktheja nje pergjigje

  • FarmaCity F.

   Pershendetje, mjafton ta perdoni lokalisht ne lekure.

 • Gloria K. (blerës i verifikuar)

  Me pelqen shume. E hidraton dhe ushqen shume mire lekuren.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART