- 15%

ESI Tusserbe Sed- shurup për kollë 180ml

Original price was: 900 Lekë.Current price is: 765 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shurup qetësues i kollës me ekstrakte bimore

Ky suplement dietik ka një kombinim unik  të perbërësve të përzgjedhur specifikisht, nga e cila ju mund te perfitoni dobite e Lulekuqes (Papaver rhoeas L), Mellages se Bardhe (Althaea officinalis), Drosera Rotundifolia, Hedera Helix. Ato janë shumë të perdorura për dobitë e tyre në rrugët respiratore. Shija e portokallit e bën produktin e këndshëm në shije.

Liron bronket, hunden dhe fytin nga sekrecionet

Tusserbe vepron pozitivisht në shëndetin e rrugëve të frymëmarrjes, duke i liruar bronket dhe stimuluar sekrecionet bronkiale. Eshtë një produkt në gjendje të hapë rrugët e frymëmarrjes dhe të veprojë kundër simptomave të gripit.

Perdorimi:

Keshillohet perdorimi i nje luge caji 4-5 here ne dite, mundesisht larg vakteve. Produkti mund te merret vetem ose i tretur ne uje, lengje frutash etj.

Kujdes: Konsumimi i tepert mund te jape efekte laksative. Mos e tejkaloni dozen e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme

 

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

180ml

Ingredients by daily dose
Red Poppy fluid extract0.6 ml
Marshmallow fluid extract0.6 ml
Sundew fluid extract0.6 ml
Iceland moss fluid extract0.6 ml
Ivy fluid extract0.6 ml
Components
Poppy
Marshmallow
Sundew
Iceland Moss
Ivy
It doesn’t contain
Artificial colors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI Tusserbe Sed- shurup për kollë 180ml”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART