- 15%

ESI – Tea Tree Oil

Original price was: 730 Lekë.Current price is: 620.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vaj i pastër i pemës së Çajit

Ky vaj 100% i pastër i pemës së Çajit përmban 38% agjentë aktive. Vaji esencial i ekstraktuar nga maja e pemës së Çajit është përdorur për shekuj me rradhë për vetitë e vecanta dhe është një nga produktet më tradicionale të Australisë.

Disa nga përdorimet më të shpeshta janë:

 • Dezinfektues i duarve
 • Deodorant natyral
 • Lufton aknet
 • Qetëson inflamacionet e lëkurës
 • Ndihmon në luftimin e mykut te thonjve

Nuk përmban: Ngjyrues artificialë, produkte bulmeti, gluten, GMO, laktozë, konservantë

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

10ml

Ingredients by daily dose
Tea Tree essentail oil tit. 38%0.1 ml
Total terpenes intake0.038 ml
Components
Tea Tree Oil
It doesn’t contain
Artificial colors
Artificial flavors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Tea Tree Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART