- 15%

ESI – Shplarës goje Aloe Fresh (pa alkool)

Original price was: 680 Lekë.Current price is: 578 Lekë.

ESI Aloe Fresh Mouthwash (No-Alcohol)

Përshkrimi i Produktit

Kjo formulë me veprim të ngadaltë ndihmon në reduktimin e kariesit, aromës së keqe dhe mbron mishrat e dhëmbëve. Ka vetëm ingredientë natyralë.
Propolisi dhe Xylitol ndihmon në parandalimin e rritjes së baktereve duke lënë një aromë të freskët ndërsa Aloe Vera është qetësuese. Ky produkt nuk përmban alkool prandaj mund të përdoret nga e gjithë familja.
Pa saharin,fluor,SLS dhe paraben.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ananas sativus Fruit Extract, Salvia officinalis Leaf Extract, Propolis Extract, Carboxymethyl Chitosan, Escin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Shplarës goje Aloe Fresh (pa alkool)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART