- 15%

ESI – Shplarës goje Aloe Fresh (antibakterial)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 830 Lekë.Current price is: 706 Lekë.

Aloe Vera natural antibacterial mouthwash

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

ESI Shplarës goje Aloe Fresh (antibakterial)

Kjo formulë me veprim të ngadaltë ndihmon në reduktimin e kariesit, aromës së keqe,mbron mishrat e dhëmbëve dhe vetë dhëmbët nga dëmtimi. Ka vetëm ingredientë natyralë.
Propolisi dhe Xylitol ndihmon në parandalimin e rritjes së baktereve duke lënë një aromë të freskët ndërsa Aloe Vera është qetësuese.

Pa saharin,fluor,SLS dhe paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Mbush tapën matëse deri në gjysmë dhë shplaj gojën për rreth 30 sekonda. Nuk duhet gëlltitur. Shplaj gojën me ujë. Mund të përdoret përpara ose pas larjes së dhëmbëve.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve. Ky produkt nuk duhet të përdoret nga fëmijët nën moshën 6 vjeç.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ananas sativus Fruit Extract, Salvia officinalis Leaf Extract, Propolis Extract, Carboxymethyl Chitosan, Escin

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për ESI – Shplarës goje Aloe Fresh (antibakterial)
 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART