- 15%

ESI – Royal Jelly 1000

Original price was: 1,550 Lekë.Current price is: 1,317.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Suplement me Pelte Mbretërore (Pappa Reale)

Royal Jelly 1000 është një shtesë ushqimore me bazë Hekuri, Pelte Mbretërore, Polen, Acerola, Boronicë dhe mjaltë gështenjë në gjendje të forcojë mbrojtjen imunitare dhe ti japë energji organizmit, duke luftuar lodhjen fizike dhe mendore. Një koncentrat lëndësh vitale që veprojnë në shëndetin e organizmit, duke favorizuar funksionin normal të sistemit imunitar, të qarkullimit të gjakut dhe tonicitetit normal të muskujve, duke stimuluar fizikun dhe mendjen.

Rigjeni energjinë fizike dhe mendore me Pelten Mbretërore

Hekuri kontribuon në metabolizmin normal energjitik, duke stimuluar qelizat të prodhojnë energji për organizmin. Favorizon formimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës, duke kontribuar në oksigjenimin e rregullt të indeve, duke stimuluar funksionet konjitive. Acerola ka një veprim tonik për trupin, duke stimuluar sistemin imunitar dhe prodhimin e kolagjenit falë përbërjes së lartë të Vitaminës C. Boronica është e pasur me antioksidantë, të cilët veprojnë kundër radikaleve të lira dhe plakjes së trupit. Doza ditore  e këshilluar i korrespondon 1000 mg Pelte Mbretërore e freskët, përvec përbërësve të tjerë.

Përdorimi:

Këshillohet konsumimi i një bustine në ditë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMGJ.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Paketa

Sasia

16 (x10ml)

Ingredients by daily dose
Freeze-dried Royal Jelly 333.3 mg
Fresh Royal Jelly 1000 mg
Bilberry juice concentrate250 mg
Pollen extract100 mg
Iron2.8 mg
Acerola1.0 ml
Components
Royal Jelly
Pollen
Iron
Acerola
Bilberry
It doesn’t contain
Artificial colors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Royal Jelly 1000”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART