- 15%

ESI – Rigenforte Intensive Lotion

Original price was: 3,950 Lekë.Current price is: 3,357.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

ESI – Rigenforte Intensive Lotion

Locion për rënien e flokëve me veprim forcues, ristrukturues dhe ushqyes. Përbërësit e tij janë të pasur me lëndë ushqyese që forcojnë flokët dhe rrënjën, krijuar posaçërisht për të parandaluar humbjen e përkohshme të flokëve dhe dobësimin e fibrave të tyre. Teknologjia inovative Biotinax e zhvilluar nga ESI shfrytëzon veprimin e 3 përbërësve aktivë: Biotinë, Metioninë dhe Cystine. Masazhimi i locionit intensiv Rigenforte në lëkurën e kokës ndihmon në parandalimin e rrallimit të flokëve duke stimuluar funksionimin normal fiziologjik të tyre.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni locionin çdo ditë në flokë të lagur ose të thatë dhe masazhoni derisa të absorbohet plotësisht. Forma e tij e përshtatshme e bën të lehtë shpërndarjen e produktit në mënyrë të barabartë në flokë dhe kokë, ose për të aplikuar sasi shtesë aty ku është e nevojshme. Masazhoni lëkurën e kokës me lëvizje rrethore me majat e gishtave. Mos e shpëlani. Lëreni flokët tuaj të ndihen të pastër dhe me erë të mirë. Përdoreni në kombinim me shampon Rigenforte për humbjen e flokëve.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakonçina

Sasia

12 x 10ml

Përbërësit
Water, Alcohol Denat., Diamino Pyrimidine Oxide, Eucalyptol, Camphor, Menthol, Caffeine, Citric Acid, Propylene Glycol, Panthenol, Cystine, Biotin, Tocopheryl Acetate, Methionine, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Polysorbate 20, Linseed Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Glycerin, Lecithin

Gjithashtu përmban
Biotinax
Menthol
Caffeine
Diaminopyridine
Panthenol
Vitamin E
Vitamina F
Stem Cells

Nuk përmban
Parabens
Perfumes
SLES and SLS

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Rigenforte Intensive Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART