- 15%

ESI – Rigenforte kapsula

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,150 Lekë.Current price is: 977.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore për flokë të shëndetshëm

Shtesë ushqimore me Biotinax (formulë e patentuar me Biotinë, Metionina dhe Cisteina), Vitamina dhe Minerale. Eshtë zgjidhja ideale për forcimin e flokëve dhe riparuar dëmtimet e flokëve të brishtë. Kapsulat janë të përbëra nga fibra bimore, pa ngjyrues artificialë, lehtësisht të tretshme, të përshtatshëm për veganë dhe vegjetariane.

Përbërësit që forcojnë flokët kundër rënies dhe dëmtimeve

Biotina dhe Seleniumi janë të domosdoshëm për mbajtjen e flokëve normalë. Zinku favorizon mbajtjen e flokeve dhe thonjve normale, Rame kontribuon në pigmentimin normal të flokëve. Vitamina E merr pjesë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Naturcaps Retard Bifasica: teknologjia e patentuar nga ESI, i jep mundësine organizmit të përdorë gradualisht dhe plotësisht lëndët aktive.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumoni 1 kapsulë në ditë me një gotë ujë. Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të zëvëndesojnë një dietë të balancuar dhe një jetesë të shëndetshme.

 

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 3.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për ESI – Rigenforte kapsula
 • Dorina J. (blerës i verifikuar)

  Shume e kenaqur me rezultatin

 • Kejsi S.

  I kam perdorur per tre muaj. Nuk ma ndaluan renien por me ndihmuan ne rritjen e tyre.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Ingredients by daily dose
L-Methionine250.0 mg
L-Cystine50.0 mg
Pantothenic acid (Vit. B5)9.0 mg
Vitamin E7.8 mg
Zinc7.5 mg
Vitamin B62.1 mg
Copper1.0 mg
Folate (folic acid)300.0 mcg
Selenium55.0 mcg
D-Biotin50.0 mcg
Components
Biotinax
Zinc
Copper
Selenium
Vitamin B5 – Pantothenic Acid
Vitamin E
Vitamin B6
Folic Acid
It doesn’t contain
Artificial colors
Artificial flavors
Gluten
GMO
Preservatives

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART