- 15%

ESI – Rigenforte Shampo forcuese për flokë

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,280 Lekë.Current price is: 1,088 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Shampo energjizuese për flokë të hollë dhe të brishtë

Shampo me perbërës aktiv forcues, pjesë e trajtimit Rigenforte, i pasur me principe specifike për paradalimin e dobësimit të flokëve. I indikuar për flokë të hollë dhe të dobët, jep volum, ton dhe hidratim për fibrën e flokëve të dëmtuar nga dielli, era, smogu dhe boja.

Flokë më të fortë falë shampos rivitalizuese

Rigenforte Shampo përmban një përzierje tensioaktivësh efikas, por shumë delikat: pastrojnë flokët në thellësi, jo në menyrë agresive, duke lejuar edhe një përdorim të shpeshtë, duke respektuar brishtësine e tyre. Aroma e lehtë e livandos jep një ndjesi të këndshme pastërtie.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe lëreni të veprojë për 1 minutë. Shplajeni me ujë të ngrohtë. Mund të përdoret cdo ditë. Evitoni kontaktin me sytë.

 

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Ingredients
Water, Sodium coceth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Cocamide dea, Sodium chloride, Parfum, Polysorbate 20, Polyquaternium-7, Glycerin, Menthol, Citric acid, Diamino pyrimidine oxide, Caffeine, Methylchloroisothiazolinone, Biotin, Methionine, Cystine, Argania spinosa kernel oil, Methylisothiazolinone
Components
Biotinax
Diaminopyridine
Menthol
Caffeine
Argan Oil
It doesn’t contain
Artificial colors
Parabens
SLES and SLS

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për ESI – Rigenforte Shampo forcuese për flokë
 • Egla G. (blerës i verifikuar)

  ✨✨✨✨✨✨

 • .

  Shume e kenaqur me kete produkt 😊

 • Vojsava E. (blerës i verifikuar)

  Shume e kenaqur 🤗

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART