- 15%

ESI – Rigenforte Shampo kundër zbokthit

Original price was: 1,390 Lekë.Current price is: 1,181.50 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo delikate kundër zbokthit të yndyrshëm dhe të thatë

Shampo kundër zbokthit e formuluar në formë “gommage” për të lehtësuar eleminimin e zbokthit nga skalpi dhe reduktuar yndyrën e tepërt.

Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtur ekuilibrin hidrolipidik të lëkurës.

Luftoni formimin e zbokthit dhe mbroni lëkurën në mënyrë natyrale

Veprimi specifik për trajtimin e zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm është falë prezencës së Piroctone Olamine, e cila ka veprim antimykotik dhe lufton formimin e zbokthit, gjithashtu dhe falë prezencës së përbërësve të tjerë natyral.

Perbërësit: Biotinax, Piroctolamina, Squfur, Pantenol, Vaj Tea Tree, Propolis, Mentol, Mente, Livando

Nuk përmban: Paraben, ngjyrues artificial, SLS, SLES

Mënyra e përdorimit: Aplikoni produktin në skalp të lagur dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 2-3 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

I testuar klinikisht.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Ingredients
Water, Sodium Coceth Sulfate, Lauryl Lactate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Polyquaternium-7, Mentha Piperita Oil, Benzoic Acid, Parfum, Menthol, Dehydroacetic Acid, Melaleuca Alternifolia leaf Oil, Citric Acid, Propylene Glycol, Capryloyl Glycine, Panthenol, Saccharomyces/iron Ferment Extract, Saccharomyces/zinc Ferment Extract, Saccharomyces/silicon Frement Extract, Saccharomyces/magnesium Ferment Extract, Saccharomyces/copper Ferment Extract, Propolis Extract, Methionine, Biotin, Cystine, Lavandula Angustifolia flower Oil
Components
Biotinax
Piroctone Olamine
Sulfur
Panthenol
Tea Tree Oil
Propolis
Menthol
Mint
Lavander
It doesn’t contain
Artificial colors
Parabens
SLES and SLS

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Rigenforte Shampo kundër zbokthit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART