- 15%

ESI – Propolaid Rino Spray

Original price was: 450 Lekë.Current price is: 382.50 Lekë.

Spraj për hundë që zhbllokon hundët e zëna

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

ESI – Propolaid Rino Spray

Ky është një solucion me përmbajtje hidro-saline me propolis dhe Hamamelis (Witch Hazel) dhe ndihmon në zhbllokimin e kanelave nazale. Veprimi i propolosit garanton një dezinfektim të mukozës nazale, ndërsa veprimi i tinkturës të Hamamelisit siguron një veprim dekongjestionant (zhbllokues) të mukozës në mënyrë që të garantojë një frymëmarrje më të mirë

Udhëzime mbi përdorimin:

Apliko 3-4 herë në ditë
Prisni 10 minuta përpara se të zhbllokoni hundët pas përdorimit.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

20ml

Ingredients by daily dose
Propolis liquid extract0,0035 ml
Witch hazel hydroalcoholic mac.0,0025 ml
Components
Propolis
Witch Hazel
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Propolaid Rino Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART