- 15%

ESI – Propolaid Propolgola Mint Spray

(1 përshtypje mbi produktin)

608 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Spray me propolis dhe mente për fytin

Spray pa alkol që ka në përbërje ekstrakte të propolisit dhe mentes mjaft i dobishëm për rrugët e sipërme të frymëmarrjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një ose disa herë në ditë nga 4-5 sprucime.

Kujdes

Përdorimi i tepruar mund të japë efekt laksativ. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve më pak se 3 vjeç. Mos e përdorni gjatë shtatzanisë.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

20ml

Ingredients by daily dose
Propolis dry extract tit. 12%15 mg
Peppermint essentail oil 0,36 mg
Components
Propolis
Mint
It doesn’t contain
Artificial colors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për ESI – Propolaid Propolgola Mint Spray
 • Megi T. (blerës i verifikuar)

  Spray shume i dobishem per qetesimin e dhimbjeve te fytit. E kam perdorur edhe gjate shtatzanise dhe kam mbetur e kenaqur.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART