- 15%

ESI – Propolaid Propolgola Manuka Honey Spray

Original price was: 850 Lekë.Current price is: 722.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

ESI – Propolaid Propolgola Manuka Honey Spray

Spraj për fyt me Propolis

Ky suplement dietik përmban Propolis, Mustardë Hedge, Mjaltë Manuka (500 MGO) dhe vaj Manuka. Hedge Mustard qetëson mukozën orofaringeale e cila ndihmon në përmirësimin e tonit të zërit dhe funksionin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.

Vaji Manuka ndihmon edhe ne funksionimin e rrugëve të frymëmarrjes, por përveç kësaj, hollon sekrecionet bronkiale, gjë që rezulton në një efekt qetësues. Mjalti Manuka vjen nga Zelanda e Re dhe prodhohet nga bletët që pjalmojnë lulet Manuka. Për shkak se ky mjaltë i dendur dhe me shije vjen nga një mjedis veçanërisht i pastër, ai është gjithashtu i pastër dhe me substanca natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandojmë të aplikoni 4-5 spërkatje direkt në gojë disa herë gjatë ditës.

Mos të përdoret te fëmijët nën moshën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumimi i tepërt mund të prodhojë një efekt laksativ. Të mos merret gjatë shtatzënisë.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

20ml

Ingredients by daily dose
Propolis e.s. tit. 12%15 mg
Hedge Mustard42.5 mg
Manuka Honey25 mg
Manuka oil1 mg
Components
Propolis
Hedge Mustard
Munuka Honey
It doesn’t contain
Artificial colors
Dairy products
Gluten
GMO
Lactose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Propolaid Propolgola Manuka Honey Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART