- 15%

ESI – Propolaid Flu

Original price was: 950 Lekë.Current price is: 807.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

ESI Propolaid Flu

Një suplement me bazë propolisi që pastron traktin respirator.

Ky suplement dietik përmban N-acetilcisteinë, ekstrakt të thatë Propolisi, Grindelia, Sundew me mjaltë, vaj nenexhik dhe vaj eukalipt. Grindelia dhe Eukalipti janë aromatikë dhe për këtë arsye, kanë një efekt qetësues në fyt dhe mushkëri (mukozën orofaringeale). Sundew hollon sekrecionet bronkiale dhe nenexhiku ju ndihmon të merrni frymë më lehtë. Shpërhapet menjëherë në ujë të nxehtë ose të ftohtë dhe ka një aromë të këndshme nenexhiku.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni duke tretur 1 bustinë të suplementit në ujë të nxehtë ose në temperaturë dhome (rreth 100 ml). Merrni një bustinë në ditë.

Nuk duhet të përdoret tek fëmijët nën moshën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar apo një mënyrë jetese të shëndetshme.

Firma

ESI

Mosha

3+

Forma

Bustina

Sasia

10

Ingredients by daily dose
N-acetylcysteine600 mg
Propolis dry extract tit. 12%150 mg
Grindelia dry extract 4/1130 mg
Sundew dry extract 4/1100 mg
Honey50 mg
Eucalyptus essential oil8.5 mg
Mentha arvensis L.1.8 mg
Peppermint L.0.6 mg
Spearmint L.0.1 mg
Components
N-acetylcysteine
Propolis
Grindelia
Grindelia
Eucalyptus
Mint
It doesn’t contain
Artificial colors
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Propolaid Flu”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART