- 15%

ESI – Pastë dhëmbësh zbardhuese, Aloe Fresh

Original price was: 570 Lekë.Current price is: 484.50 Lekë.

Aloe Fresh Whitening Paste

Përshkrimi i Produktit

Pastë dhëmbësh në formë xheli 100% natyrale me veprim zbardhues. Garanton zbardhje graduale të smaltit te dhëmbëve. Përmban mikrogranula të silicës që vepron si skrab për pastrim në thellësi. Veprimi i butë pastrues nuk është irritues për mishrat dhe dëmtues për smaltin e dhëmbëve.
Nuk përmban fluor, saharin, paraben, SLS dhe SLES.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aloe Barbadensis leaf Juice, Glycerin, Cetraria Islandica Extract, Salvia officinalis leaf extract, Sodium methyl cocoyl taurate, Sodium Hydroxymethylglycinate, Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Xanthan Gum, Aroma, Ammonium Glycyrrhizate, Citric Acid, Silica, Edulcorante, CI 74260 (natural origin), CI 77891 (natural origin)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Pastë dhëmbësh zbardhuese, Aloe Fresh”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART