- 15%

ESI – Pastë dhëmbësh Aloe Fresh Crystal Mint

Original price was: 550 Lekë.Current price is: 467.50 Lekë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Kjo formulë me veprim të ngadaltë përmban substanca natyrale dhe ka një kombinim unik të përbërësve aktiv natyral që do tju lërë një buzeqeshje të fresket dhe rrëzëllitëse. Gjithashtu parandalon dhe eliminon aromën e keqe. Ajo përmban mikrokristale të silicës të cilat shkrihen në gojë ndërkohë qe ju lani dhëmbet duke ju lene një ndenjë freskie, si dhe bejnë një pastrim të thellë që nuk është irritues për mishrat dhe është i butë për smaltin.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aloe Barbadensis leaf juice, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Menthol, Ammonium Glycyrrhizate, Carboxymethyl Chitosan, Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Xanthan gum, Mentha Viridis extract, Chamomilla Recutita Flower extract, Echinacea Angustifolia leaf extract, Aesculus Hippocastanum extract, Aroma, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Silica, Citric Acid, Potassium Sorbate, Chlorophyll Ci 74160 (natural origin)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Pastë dhëmbësh Aloe Fresh Crystal Mint”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART