- 15%

ESI – Noglic

765 Lekë

Përshkrimi i Produktit

ESI Noglic

Suplement dietik për të ndihmuar në mbështetjen e ekuilibrit të glicemisë.
Ky suplement dietik është bërë me ekstrakte Momordica, Gymnema, Kanellë dhe Cheominum. Gjithashtu, ky produkt  përmban Acid Alfa-Lipoik. Kanellë, Gymnema dhe Krom për të normalizuar nivelet e glukozës në gjak.

Kujdes: mbajeni larg fëmijëve të moshës tre vjeç e poshtë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdorimin 

Merrni 1 tabletë 15 minuta para secilit nga dy vaktet tuaja së bashku me shumë ujë.

Firma

ESI

Forma

Tableta

Sasia

30

Përbërësit për dozë ditore
Momordica charantia e.s. tit. 3%300 mg
Gymnema e.s. tit. 25%300 mg
Cannella e.s. 4/1250 mg
Acido alfa lipoico200 mg
Cromo200 mcg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Noglic”

LART