- 15%

Esi – No•Dol Curcuma

Original price was: 1,870 Lekë.Current price is: 1,589.50 Lekë.

Suplement me bazë shafranin e Indisë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

No•Dol Curcuma është një integrator natyral për mirëqenien e kockave dhe të artikulacioneve, me bazë ekstraktin e Shafranit të Indisë (Curcuma), i nevojshëm për funksionin e artikulacioneve.  Falë vetive antiinflamatore tëe Shafranit , No•Dol Curcuma mund të rezultojë një aleat në trajtimin kundër dhimbjeve të sëmundjeve inflamatore kronike si artriti dhe atroza.

Integrator antioksidant për funksionimin dhe fleksibilitetin e artikulacioneve

Formula speciale e lëngshme brenda kapsulave lejon që ekstrakti të përthithet shpejt dhe lehtësisht. Shafrani favorizon fleksibilitetin e artikulacioneve dhe të kockave si dhe ka veti antioksidante.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 2 kapsulave në ditë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë. Nuk përmban ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMGJ.

Firma

ESI

Forma

Kapsula

Sasia

30

Ingredients for daily dose
Curcuma extract tit. min. 6% 1440 mg

Components
Turmeric

It does not contain
Artificial flavors
Artificial colors
Preservatives
Gluten
GMO

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Esi – No•Dol Curcuma”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART