- 15%

ESI – No•Dol Collagene

2,507.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Suplement për fleksibilitetin e artikulacioneve

No•Dol Collagene është një shtesë ushqimore me bazë Kolagjenin (tipi II), esktrakt Kurkuma, Acid Hialuronik, Kondroitina dhe Vitamina C, të cilat favorizojnë mirëqënien e artikulacioneve, funksionin korrekt të kërceve dhe  shëndetin e indit lidhës.

Përbërësit natyralë që janë të mirë për artikulacionet

Kolagjeni është proteina e pranishme në sasi më të mëdha në trupin tonë: Kolagjeni i tipit II është një element strukturor i kërcit, ndërsa Kolagjeni i tipit I është kryesisht i pranishëm në lëkurë. Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërcit dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
Kurkuma (Shafrani i Indise) promovon fleksibilitetin dhe mirëqenien e nyjeve dhe kockave. Acidi hialuronik dhe Kondroitina janë përbërësit kryesorë të kërcit.

Nuk përmban: ngjyrues artificialë, konservantë, derivate të peshkut, derivate të qumështit, gluten, laktozë, OMGJ, sheqer të shtuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tablete dy herë në ditë me ujë, pas ushqimit.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mos e merrni gjatë shtatzanisë ose ushqyerjes me gji.

Firma

ESI

Mosha

18+

Forma

Tableta

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – No•Dol Collagene”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART