- 15%

ESI – NoDol Capsule

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Shtesë ushqimore për dhimbjet e kockave dhe muskujv

Përshkrimi i Produktit

ESI NoDol Capsule

NoDol është një shtesë ushqimore me bazë Glukozaminë, Kondroitinë, MSM, Manganeze, Devil’s Claw dhe Aloe Barbadensis në gjendje të favorizojnë mirëqenien e vertebrave, artikulacioneve dhe tendinave.Ka përbërës natyrale kundër dhimbjeve të kockave dhe muskujve

Glukozamina dhe Kondroitina janë perbërës të kërcit, Devil’s Claw është i nevojshëm për të favorizuar funksionin e kockave. Manganeze kontribuon në formimin normal  të indit lidhës dhe mbajtjen e kockave normale.

 • I testuar klinikisht
 • Nuk permban aroma artificiale, konservante, gluten, laktoze, OMGJ, sheqer te shtuar

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 2 kapsulave në ditë me shumë ujë.

Kujdes: Kujdes mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.

Firma

ESI

Mosha

20+

Forma

Kapsula

Sasia

60

Ingredients by daily dose
Glucosamine sulfate 500 mg
Chondroitin sulfate 200 mg
MSM (Methyl Sulfonyl Methane) 200 mg
Devil’s Claw 200 mg
Aloe Vera 30 mg
Manganese gluconate 10 mg
Components,Glucosamine,Chondroitin,Methylsulfonylmethane (MSM),Manganese,Devil’s Claw,Aloe Vera

It doesn’t contain
Added sugar/Artificial flavors/Dairy products/Gluten/GMO/Lactose/Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për ESI – NoDol Capsule
 • Ergisa T. (blerës i verifikuar)

  Suplement qe do ja rekomandoja moshave 50+ Pasi mami im nuk u ankua mè per dhimbje kycesh ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART