- 15%

ESI – Erbe della Notte kapsula

Original price was: 1,450 Lekë.Current price is: 1,232.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suplement bimor që ndihmon në qetësim dhe gjumë

Erbe della Notte është një produkt me ekstrakte natyrale në gjendje të favorizojë një relaksim natyral të mendjes dhe një gjumi të mirë e të thellë.

Ky suplement përmban Valerianë, Kamomil, ekstrakt Bliri, Passiflora, ekstrakt Lulekuqe që ndihmojnë në një gjume te mire; Magnezium dhe Vitamina B6 kontribuojnë në një funksion normal të sistemit nervor. Kapsulat janë të bëra me fibra bimore, krejtësisht natyrale, pa ngjyrues artificialë, të lehta për tu tretur. E përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë.

Përdorimi:

Këshillohet marrja e 2 kapsulave në darkë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

50

Ingredients by daily dose
California Poppy dry extract 0,5%140 mg
Passionflower dry extract 3-4%140 mg
Hawthorn (Crataegus oxyacantha Medicus)22 mg
Hawthorn (Crataegus monogyna Jacq.)22 mg
Chamomile dry extract 0,3%40 mg
Valerian dry extract 0,42%40 mg
Linden dry extract 5%20 mg
Magnesium112.5 mg
Vitamin B62.1 mg
Components
California Poppy
Passionflower
Hawthorn
Chamomile
Valerian
Linden
Magnesium
Vitamin B6
It doesn’t contain
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Erbe della Notte kapsula”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART