- 15%

ESI – Night Herbs Drops

Original price was: 850 Lekë.Current price is: 722 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Integrator natyral me bimë qetësuese

Erbe della Notte pika është një shtesë ushqimore me bazë principe bimore si Escolzia, Passiflora, Kamomil, Bliri, Valeriana, të dobishëm për favorizimin e relaksimit, për një gjumë më të mirë dhe të thellë.

Përbërësit për një gjumë më të thellë

Murrizi dhe Passiflora favorizojnë relaksimin dhe mirëqënien mendore; Escolzia, Valeriana dhe Passiflora janë të nevojshëm ne rast stresi, për relaksim dhe për një gjumë të thellë.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 30-40 pikave të tretura në uje, në darkë.

Kujdes: mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Nuk përmban : Aroma artificialë, ngjyrues artificialë, konservantë, gluten, OMGJ

 

Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

50ml

Ingredients for daily dose
Escolzia grass 104.4 mg
Passiflora herb with flowers 104.4 mg
Hawthorn (Crataegus monogyna Jacq.) 16.3 mg
Hawthorn (Crataegus pentagyna W. et K.) 16.3 mg
Chamomile flowers 31.2 mg
Linden tree (Tilia cordata Miller) 13.44 mg
Linden (TIlia Platyphyllos scop.) 3.36 mg
Valerian roots and rhizomes 10.2 mg
Components
Escolzia
passionflower
Hawthorn
Chamomile
lime
Valerian
It does not contain
Alcohol
Artificial colors
Preservatives
Gluten
Lactose
GMO

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Night Herbs Drops”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART