- 15%

ESI – Multicomplex Vitality

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,062.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Multicomplex Vitality

Një sumplement energjitik me Magnezium dhe Kalium

Ky suplement dietik me bazë magneziumi dhe kaliumi furnizon trupin në individët tek të cilët ka defiçit apo kanë rënie të niveleve të këtyre nutrientëve dhe sjellin në normalitet funksionet fizike dhe muskulore. Përveç mineraleve të Magneziumi dhe Kaliumit, ky suplement përmban Coenzimë Q10 dhe Taurinë,

Ky produkt nuk përmban kripë apo sheqer.

Udhëzime mbi përdorimin

2-3 bustina në ditë me 100ml ujë.

Kujdes:

Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar. Suplementet nuk duhet të konsiderohen zëvendësues të një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Konsumimi i tepërt mund të japë efekte laksative. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të nxehtësisë.

Weight 0.08 kg
Firma

ESI

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20

Përbërësit sipas dozës ditore
Potassium 450 mg
Magnesium 114 mg
Taurine 7.5 mg
Coenzyme Q10 3.75 mg

Nuk përmban
Added sugar
Artificial colors
Artificial flavors
Gluten
GMO
Lactose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Multicomplex Vitality”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART