- 15%

ESI – Multicomplex Sport

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,062.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Multicomplex Sport

Një shtesë kripërash minerale për individët që ushtrojnë aktivitet fizik

Ky suplement dietik është dizenjuar për individët që ushtrojnë aktivitet fizik për të rifituar sasitë e humbura të kripërave. Përveç natriumit, kaliumit dhe magnziumit ky produkt gjithashtu përmban Taurinë, Vitaminë C dhe Koenzimë Q10. Vitamina C mbron qelizat nga stresi oksidativ. Tretësira me elektrolitë dhe karbohidrate ndihmon në rritjen e rezistencës gjatë aktivitetit sportiv ose gjatë ushtrimeve për tju dhënë mundësinë të ushtroheni për një kohë më të gjatë më me efektivitet.

Udhëzime mbi përdorimin

Tretni një bustinë në 500ml ujë.

Kujdes: Ky produkt duhet të përdoret në kombinim me një dietë të balancuar dhe me një jetesë aktive.

Firma

ESI

Mosha

20+

Forma

Bustina

Sasia

10

Përbërësit sipas dozës ditore

Sodium 300 mg
Potassium 130 mg
Magnesium 57 mg
Chloride 200 mg
Vitamin C 60 mg
Taurine 10 mg
Coenzyme Q 105 mg

Përmban

Potassium, Magnesium, Chloride
Vitamin C
Taurine
Coenzyme Q10

Nuk përmban

Dairy products
Gluten
GMO
Lactose
Preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ESI – Multicomplex Sport”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART